Ξεκινήσαμε θέτοντας ως στόχο να σχεδιάσουμε έναν ιστότοπο που θα αντανακλά τον χαρακτήρα του Callao. Με αυτό τον τρόπο οι επισκέπτες του ιστότοπου μεταφέρονται κατευθείαν σε αυτήν την ειδυλλιακή τοποθεσία.
Για να βελτιώσουμε την εμπειρία του επισκέπτη, προσθέσαμε πρακτικές λειτουργίες που του επιτρέπουν να εξερευνήσει το μενού με ευκολία. Επίσης, ενσωματώσαμε ένα διαδικτυακό σύστημα κρατήσεων για τους πελάτες, κάνοντας τη διαδικασία κράτησης εύκολη και απλή.
Το αποτέλεσμα είναι ένας ιστότοπος που αποτυπώνει τη γοητεία και την κομψότητα του Callao στην Κέρκυρα, προσθέτοντας παράλληλα μία ένα άγγιγμα ευκολίας στη χρήση του. Η συνεργασία μας με το Callao έφερε την ομορφιά και την καινοτομία αυτού του παραθαλάσσιου προορισμού στο διαδίκτυο, ενισχύοντας την εμπειρία όσον επιθυμούν να επισκεφτούν αυτόν τον καλοκαιρινό παράδεισο.