Ξεκινήσαμε με στόχο να δημιουργήσουμε έναν ιστότοπο που να αντανακλά τον χαρακτήρα της MiniMax ως μια πρωτοποριακή δύναμη στον χώρο των μικρών σπιτιών. Ο σχεδιασμός έγινε με τρόπο που να αντικατοπτρίζει την καινοτομία, τη βιωσιμότητα και τη μοντέρνα αισθητική των προϊόντων τους, αποτυπώνοντας τη δέσμευση της εταιρείας να προσφέρει μοναδικές και προσιτές λύσεις.
Το αποτέλεσμα είναι μια ιστοσελίδα που αναδεικνύει την προοδευτικότητα της MiniMax και προσφέρει μια αισθητικά όμορφη και φιλική προς τον χρήστη πλατφόρμα. Η συνεργασία μας με τη MiniMax αναδεικνύει την αφοσίωση της στην αναδιαμόρφωση της βιώσιμης διαβίωσης και τη δέσμευσή μας για τη δημιουργία μιας ψηφιακής πλατφόρμας που αντιπροσωπεύει την καινοτόμο προσέγγιση τους.