Ο σκοπός μας ήταν να σχεδιάσουμε έναν ιστότοπο που να αντιπροσωπεύει τον επαγγελματισμό και την εμπειρία της Pandis Orthodontics στην Κέρκυρα. Έτσι ο ιστότοπος παρουσιάζει λεπτομερείς πληροφορίες σχετικά με την πρακτική, τον γιατρό και τις υπηρεσίες που προσφέρονται, εξασφαλίζοντας ότι οι ασθενείς θα αισθάνονται καλά προετοιμασμένοι.
Από περιγραφές των διάφορων ορθοδοντικών θεραπειών, καθοδήγηση και οδηγίες πρώτου ραντεβου, καθώς και προ συμπλήρωση φόρμων πριν το ραντεβού, ο ιστότοπος αποτελεί μια διαδραστική πύλη που διευκολύνει την αποτελεσματική επικοινωνία μεταξύ του ορθοδοντικού και των ασθενών.
Το αποτέλεσμα είναι ένας ιστότοπος που γεφυρώνει το χάσμα μεταξύ ασθενή και ορθοδοντικού, προσφέροντας τους πόρους για να ενισχύσει την ορθοδοντική εμπειρία. Η συνεργασία μας με την Pandis Orthodontics αποτελεί απόδειξη της δέσμευσής της στην φροντίδα και ενημέρωση του ασθενή για υγιή και όμορφα χαμόγελα.