Για να δημιουργήσουμε ένα ηλεκτρονικό κατάστημα που θα συμφωνεί με την αισθητική της εταιρείας Swarovski, ακολουθήσαμε με ακρίβεια της κατευθυντήριες γραμμές που έχει ορίσει η επωνυμία.
Η αφοσίωση μας στη Crystal World στην Κέρκυρα επεκτάθηκε και στην εξέλιξη της ψηφιακής τους παρουσίας. Δημιουργήσαμε καμπάνιες διαφημίσεων Google Ads και στα Social Media που έδωσαν ώθηση στην προβολή της, φτάνοντας έτσι ένα ευρύτερο κοινό.
Το αποτέλεσμα είναι η δημιουργία ενός ηλεκτρονικού καταστήματος που αναδεικνύει την κομψότητα των κοσμημάτων Swarovski, προσφέροντας στους πελάτες την ευκαιρία να εξερευνήσουν με ευκολία τα προϊόντα της. Η συνεχής συνεργασία μας συνεχίζει να διευρύνει την επιρροή τους και να ενισχύει τη γοητεία των κοσμημάτων Swarovski στον ψηφιακό χώρο.